Новини

XІVміжнародна науково-практична конференція «Управління проектами: стан та перспективи»

Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова 1114 вересня 2018 року була  проведена  щорічна міжнародна науково-практична конференція «Управління проектами: стан та перспективи», присвячена пам’яті доктора технічних наук, професора  Кошкіна К.В., який був ініціатором і організатором проведення цього заходу чотирнадцять років тому назад.

Конференція проводилась під патронатом Української асоціації управління проектами «УКРНЕТ». Метою став обмін науковими досягненнями і навичками практичного використання методологій управління проектами, виявлення перспективних напрямів досліджень й встановлення творчих зв’язків між різними колективами дослідників та практиків у цій галузі.

У конференції прийняли участь 125 учасника з різних міст України. В збірнику матеріалів надруковано 98 тез.

Урочисте  відкриття відбулося 11 вересня об 1000  в залі головного корпусу НУК, на якому були присутні видатні науковці та перспективна молодь в галузі «Управління проектами».

Фото1. Урочисте відкриття конференції:

д.т.н., професор Бушуєв С.Д.;  ректор, професор НУК Трушляков Є.І.;

д.т.н., професор Чернов С.К.

Фото 2. Учасники конференції на пленарному засіданні

На пленарному засіданні перший доклад «Головні тренди розвитку методологій управління проектами» був представлений  президентом української асоціації управління проектами,  провідним професором Бушуєвим Сергієм Дмитровичем.

Фото 3. Доклад:  д.т.н., професора Бушуєв С.Д.

Для учасників конференції була проведена водна екскурсія по Південному Бугу.

Секційні засідання конференції відбулися в с. Коблево на базі відпочинку «Корабел».

На другий день конференції пройшов вечір пам’яті професора Кошкіна К.В., на якому організаторами був продемонстрований фото- та відеорепортаж про видатного вченого, першого доктора технічних наук з управління проектами. Учасники ділилися спогадами про Костянтина Вікторовича.

Фото 4. Учасники конференції на секційному засіданні

ХІV міжнародна науковопрактична конференція «Управління проектами: стан та перспективи» внесла вагомий внесок у розвиток перспективних напрямів досліджень й встановлення творчих зв’язків між різними колективами дослідників та практиків у цій області.

Фото 5. Учасники конференції

Активну участь в організації та проведенні конференції  прийняв колектив кафедри управління проектами.