РОКОВИНИ ПАМ’ЯТІ СЕРГІЯ СЕРГІЙОВИЧА РИЖКОВА

1 листопада 2018 року виповнюється рік із від дня смерті одного з ректорів НУК – Сергія Сергійовича Рижкова, який очолював виш у 2008-2017 роки.

Ми вшановуємо пам’ять нашого ректора – Сергія Сергійовича Рижкова, згадуємо видатного вченого, який зробив дуже багато для іміджу нашого Університету. Прийшовши до керма НУК ім. адм. Макарова в 2008 році, він спромігся не лише зберегти нетлінні традиції НКІ-УДМТУ-НУК, а й надати її розвитку нової якості та динаміки.

Успішна адміністративна, професійна і наукова діяльності Сергія Сергійовича відзначена багатьма нагородами. Тридцять три роки свого життя Сергій Сергійович присвятив рідному Університету. Упродовж цього часу було багато зроблено: пройдено шлях від асистента і старшого викладача машинобудівного інституту до завідувача кафедри екології  та Ректора НУК.

Незважаючи на всі несприятливі умови, Ректор робив усе, щоб перетворити Національний університет кораблебудування в Університет європейського зразка. Багато ідей Сергія Сергійовича були б не реалізовані, якби не його вміння згуртовувати навколо себе людей. Він був дуже оптимістичною людиною. Завжди спішив жити і хотів зробити щось добре.

У Сергія Сергійовича було ще чимало планів щодо вдосконалення всіх напрямів діяльності Університету, але хвороба і передчасна смерть 1 листопада 2017 року перервали натхненну працю Ректора. Ім‘я його назавжди залишиться в історії нашого Університету і в пам‘яті вдячних випускників, в пам‘яті всіх, хто працював з ним, вчився у нього і знав його.

Життя людини має два виміри: земний і той, що залишається у вдячній людській пам’яті, коли вона покидає нас.

1 листопада 2018 року триватимуть вшанування, присвячені до перших роковин від дня смерті Ректора НУК:

• о 09.30 годині – покладання квітів до могили С.С. Рижкова,
  • о 12.00 зустріч – спомин в аудиторії 639 (Головний корпус НУК, просп. Героїв України, 9).

До участі в пам’ятних заходах запрошуються колеги й студенти С.С. Рижкова та всі, хто працював із ним.