Оголошення Всеукраїнського конкурсу студенських наукових робіт

З метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання у 2018-2019 навчальному році буде проведено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у два тури:
– перший, у закладах вищої освіти (за згодою), жовтень 2018 року – січень 2019 року;
– другий тур – у базових закладах вищої освіти, лютий-квітень 2019 року.

Керівникам закладів вищої освіти:
1) забезпечити проведення першого туру Конкурсу у визначений строк, здійснивши якісний відбір кращих наукових робіт студентів;
2) направити відібрані наукові роботи студентів у відповідні базові заклади вищої освіти для участі у другому турі Конкурсу до 10.02.2019.

Керівникам базових закладів вищої освіти:
1) забезпечити організацію Конкурсу відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей;
2) здійснити витрати на рецензування робіт та проведення підсумкової науково-практичної конференції з джерел, не заборонених законодавством України;
3) подати звіти галузевих конкурсних комісій про проведення Конкурсу в 10-ти денний строк після його завершення до ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”, а також на електронну адресу konkurs@email.ua, за встановленою формою.

Оплату відряджень учасників Конкурсу здійснити за рахунок закладів вищої освіти, в яких вони навчаються або працюють.