Новини

Команда НУК ім. адмірала Макарова перемогла в легкоатлетичній естафеті «Золота осінь»

4 жовтня в Миколаєві, на Центральному міському стадіоні пройшли змагання з легкої атлетики «Золота осінь». В них традиційно взяли участь збірні команди всіх навчальних закладів міста. Відповідно до регламенту естафети, спортсменів розподілили на групи. Окрема змагалися школярі, учні ПТУ та коледжів, а також студенти інститутів та університетів. Кожна з команд складалася з 9 легкоатлетів (5 юнаків та 4 дівчат). Цього року переможців визначили в естафетах на етапі в 200, 400 та 600 метрів.

Перше місце серед команд ПТУ посіла команда Миколаївського ліцею №10. А кращим серед коледжів стали представники Технолого-економічного коледжу Аграрного університету. Переможцями серед шкіл були учні ЗОШ №39.

Найбільшу увагу у вболівальників викликала естафета серед збірних команд ВНЗ. Саме там зібрали кращих легкоатлетів області, переможців та призерів національних та міжнародних стартів.

Традиційно лідерами цієї естафети вважаються легкоатлети НУК ім. адмірала Макарова. Не випадково, саме вони 7 років поспіль перемагають в цьому змаганні. Не дивлячись на те, що в цій естафеті не взяли участь Олександр Соколов та Карина Жучкова, ці спортсмени поїхали на тренувальні збори в складі збірної України, тим не менш, команда під керівництвом заслуженого тренера України Віктора Деркача не залишила жодних надій суперникам та переконливо стала першою в естафеті восьмий раз поспіль.

«Традиційно до нас в університет вступають кращі представники цього виду спорту в Миколаївській області. Наприклад, в цих змаганнях взяли участь призери чемпіонату України, студенти НУК майстер спорту Святослав Чорний, кандидат в майстри спорту Павло Ковпак, кандидат в майстри спорту Ганна Мельник, кандидат в майстри спорту Валерій Юрік», – підкреслив Віктор Деркач.

Однак довго відпочивати на лаврах лекгоатлетам та їхньому наставникові не доведеться, адже попереду на них чекають чимало національних та міжнародних стартів.