Новини

Х Міжнародна науково-практична конференція: ” Становлення та розвиток правової держави: проблеми теорії та практики”, пройшла в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова. Щороку цей захід збирає все більше учасників, в тому числі і іноземних. Наприклад, цього року представники Республіки Білорусь, зокрема, Гомельської філії Міжнародного університету “МИТСО”, обговорювали питання впровадження договору електропостачання в Республіці Білоруфсь.

Як зазначив декан факультету морського права Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Олег Дубинський, такі науково-практичні конференції допомагають вирішувати нагальні питання.

Адже юридичний супровід  здійснюється в різних сферах бізнесу. За його словами, цікаво, що  вирішення правових колізій часто науковці знаходять саме під час роботи над дослідженнями.

Так, наприклад, доцент кафедри морського та господарського права НУК імені адмірала Макарова Ганна Сандюк підготувала наукову доповідь про питання підсудності справ про арешт суден за морськими вимогами. На її думку, ця тема дуже актуальна та практична. Бо з такою ситуацією можна зіткнутися в будь-якій момент не лише в Україні. Тому розібратися в цій проблемі може лише у супроводі кваліфікованого юриста.