Контакты

В НУК імені адмірала Макарова відкрили Виставку творів викладачів кафедри дизайну

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова завжди славився талантами у різних напрямках, в тому числі і в мистецтві.

Продовжуючи традиції, 4 жовтня в НУК імені адмірала Макарова відкрили Виставку творів викладачів, присвячену 20-му ювілею кафедри дизайну. Усі представлені картини та скульптури - це роботи, виконані викладачами кафедри дизайну НУК. Серед авторів - заслужені діячі мистецтв, видатні художники та скульптори.

245454.jpg

54515484.jpg

“На виставці можна побачити академічний живопис, але здебільшого це сучасні авторські роботи. Однозначно, експозиція буде корисна студентам-дизайнерам, адже тут показаний надзвичайно високий рівень, тому їм є що подивитися, чому повчитися. Але, я впевнений, що цікавою дана виставка буде усім, хто її відвідає”, - розповів в.о. завідуючого кафедри дизайну НУК Олександр Матійко.

87815154.jpg

54848784.jpg

Виставка триватиме до 20 жовтня і знаходиться за адресою просп. Центральний, 3, тож усі охочі встигнуть насолодитися витворами мистецтва.