Контакты

В НУК ім. адмірала Макарова дискутували на тему історії Миколаєва та Миколаївської області

27 вересня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова пройшла ІХ Всеукраїнська науково-методична конференція “Миколаївщина і північне причорномор’я: історія і сучасність”.

Захід присвячений 170-й річниці від дня народження адмірала С.О. Макарова, ім’я якого тісно пов’язане з університетом. Цю дату не могли оминути історики НУК.

212451.jpg

874518.jpg

“По-перше, ми обговорювали життя, діяльність та життєві уроки Степана Осиповича Макарова. Також, ми дискутували щодо історії міста Миколаєва та Миколаївської області,” - розповідає директор Навчально-наукового гуманітарного інституту НУК Олег Бобіна.

8784514.jpg

5451545.jpg

У конференції взяли участь як студенти, так і молоді вчені, і відомі дослідники з Миколаєва, Миколаївської області, Києва, Одеси, Херсона. Серед численних гостей заходу, вперше були присутні військові 198-го Навчального центру ВМС ЗСУ.

8855454.jpg

За словами Олега Валерійовича, важливим висновком роботи конференції в цьому році стала підтримка ідеї створення музею в місцевості “Дикий сад” та донесення важливості створення цієї пам’ятки історії.