Національний
Університет
кораблебудування
імені адмірала Макарова Офіційний сайт

Контакти

Новітній програмний комплекс в Машинобудівному інституті НУК

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова спільно з “Залив Шип Дизайн” і CADMATIC BV підписали тристоронній договір про організацію навчання в програмному комплексі CADMATIC. В рамках цього договору вже ведуться роботи по організації навчальних класів для машинобудівного і кораблебудівного інститутів.

CADMATIC - це інструмент, який дозволяє швидко і якісно виконувати модифікації суден, енергетичного устаткування, самостійно виконувати проектно-конструкторські роботи, видавати виробничу документацію, визначати послідовність складання і відслідковувати проекти на всіх фазах проектування і будівництва об'єктів.
Студенти Машинобудівного навчально-наукового інституту будуть поглиблено вивчати програмні продукти: CADMATIC Plant design, що складається з декількох незалежних модулів, які в поєднанні один з одним дозволяють проектувати, конструювати, запускати і керувати повним життєвим циклом виробничих підприємств, а також CADMATIC 3D Marine Design Software - розробка тривимірного програмного забезпечення для проектування суден і морських конструкцій, в тому числі енергетичного обладнання і систем, їх виробництва, управління проектами та інформаційними даними протягом усього життєвого циклу об'єктів.

Під час підписання договору: ректор НУК Трушляков Є.І., директор машинобудівного інституту Сербін С.І., директор “Залив Шип Дизайн” Приходько В.К. та директор по маркетингу “Залив Шип Дизайн” Нікончук С.В.
Студенти Машинобудівного навчально-наукового інституту після освоєння сучасного ліцензованого програмного забезпечення отримають хороший практичний досвід і зможуть добре конкурувати на світовому ринку праці, який зараз відчуває нестачу в фахівцях як в нашому місті, так і за кордоном.