НУК ім. адмірала Макарова зустрів нових студентів

За традиціями, в останній день серпня Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова приймає до своєї родини нових студентів.

Перше знайомство першокурсників із групою та колективом свого факультету або інституту відбулося біля Обласного Палацу Культури. Звідти урочистою ходою центральною вулицею Соборною під гучний оркестр та захоплені погляди перехожих колона рушила до пам’ятника адміралу Степану Осиповичу Макарову, ім’я якого носить університет.

7845154.jpg

25415415.jpg

З початком навчального року, першими студентськими днями та майбутніми перспективами привітав колишніх абітурієнтів ректор НУК ім. адмірала Макарова Євген Трушляков. Із традиційними побажаннями виступив також голова міста Олександр Сєнкевич.

5451554.jpg

51451541.jpg

Незабаром офіційна частина змінилася святковим концертом, де вже діючі студенти привітали новачків та показали, наскільки яскраве та веселе студентське життя у НУК.

54842151.jpg

57848784.jpg

Особливістю «Посвяти – 2019» є те, що цього року свято було повністю організоване студентами. І вже з цього року студактив значно поповнить свої ряди. Адже у 2019 році НУК ім. адмірала Макарова продовжує утримували лідерські позиції по кількості вступників. З цього приводу висловився ректор Євген Іванович: «На сьогодні ми знаємо точно, що біля 2700 осіб стали нашими студентами. Це дуже приємна цифра, що є одним з найкращих результатів серед інших університетів півдня України. І я дуже пишаюсь таким набором».

87854545451.jpg

989565.jpg

Першокурсники, в свою чергу, також були приємно вражені такою зустріччю. Вони танцювали і підспівували, відпочивали і знайомились з новими друзями. У цей день молодь отримала заряд позитивної енергії та натхнення для успішного навчального року.

Ось так яскраво і гучно провели студенти останній день літа. І традиційно, бажаємо новим членам родини Національного університету кораблебудування сім футів під кілем та легкого плавання в океані знань.