Контакты

НУК ім. адмірала Макарова підписав меморандум з Міністерством екології та природних ресурсів України

2 серпня 2019 року Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова підписав меморандум про співпрацю з Міністерством екології та природних ресурсів України.

Тепер студенти НУК отримали можливість проходити практику в підрозділах Мінприроди і брати участь в спільних наукових дослідженнях з актуальних проблем захисту навколишнього середовища. Також в договорі згадано проведення «днів кар'єри».

Відзначимо, що реалізація положень меморандуму дозволить підняти професійний рівень студентів і запропонувати їм гідну роботу не тільки в підрозділах Мінприроди, де вже зараз працює кілька випускників НУК, а й в пов'язаних структурах: Державній екологічній інспекції, Державній екологічній інспекції північно-західного регіону Чорного моря, національних парках.