Освіта, розваги та відпочинок: «Літню школу НУК - 2019» розпочато!

18 липня, в рамках Всеохоплюючого договору про співробітництво, в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова стартувала традиційна “Літня школа НУК - 2019”. Університет зустрів 21 студента та 2 викладачів Jiangsu University of Science and Technology, що в провінції Цзянсу, КНР.

І вже у перший день школи співробітники Навчального-наукового центру міжнародного співробітництва НУК підготували для гостей насичену програму.

Так, китайські студенти милувалися краєвидами Миколаєва, прогулюючись катамараном. Після закінчення водної прогулянки вони опинилися на одному з підрозділів компанії «Артель», який займається будівництвом та ремонтом суден. Як зізнаються іноземні гості, екскурсія на підприємство була цікавою та надзвичайно пізнавальною.

154554.jpg

54544887.jpg

Дійсно, в «Літній школі НУК-2019» цього року більшу увагу приділили не розважальній частині, а пізнавальній.

«Ми намагаємося дати більше інформації про культуру і традиції нашої країни, про зв’язок нашого університету з містом як центром кораблебудівної науки», - розповів ректор НУК ім. адмірала Макарова Євген Трушляков.

Загалом програма складається з 3-х блоків. Перший - в Миколаєві, включає екскурсії на підприємства «Артель», «Екватор», ДПСК «Ольвія», «Ніка Тера», відвідування місцевих музеїв та розвивально-розважальну програму. Другий тиждень повністю присвячений подорожам містами України, а третій - відпочинку на базі «Корабел» в Коблево.

5445154.jpg

8784878.jpg

За словами керівника Центру міжнародного співробітництва Михайла Михайлова, таке співробітництво однозначно призведе до збільшення кількості іноземних студентів в НУК, адже після даної програми зазвичай майже сто відсотків іноземних учасників вступає до нашого університету».

874848.jpg

Зазначимо, що цього року дана програма включає 3 групи студентів з різних провінцій Китаю, тож в серпні в університеті пройдуть ще дві школи.

А ми бажаємо гостям з Китаю провести ці тижні весело та з користю!