Відкриття фотовиставки BEING ECOLOGICAL

3 грудня в головному корпусі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова відбулося відкриття фотовиставки BEING ECOLOGICAL (від англ. – бути екологічним).

Опубліковано: 04 Грудня, 2019
День кафедри експлуатації суднових енергетичних установок та теплоенергетики

28 листопада у читальному залі відділу обслуговування користувачів Наукової бібліотеки у Машинобудівному навчально-науковому інституті НУК ім. адм. Макарова відбувся День кафедри експлуатації суднових енергетичних установок та теплоенергетики.

Опубліковано: 03 Грудня, 2019
Народний депутат України Олександр Пасічний завітав до Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова

29 листопада 2019 року відбувся візит Народного депутата України Олександра Пасічного до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Опубліковано: 02 Грудня, 2019
Студентський фотоконкурс "МІЙ НУК"

Нагородження учасників студентського фотоконкурса "МІЙ НУК" відбулось 29-го листопада 2019 року у приміщенні Студентського кафе. Переможці конкурсу отримали дипломи.

Призові місця розподілились таким чином:...
Опубліковано: 02 Грудня, 2019
Новаторські погляди, ідеї та дослідження: на Факультеті економіки моря НУК презентували нові наукові концепції

Світ навколо нас змінюється нестримно, з шаленою швидкістю. І для того, щоб бути завжди попереду, необхідно розвиватися, досліджувати, шукати нові наукові теми.

Опубліковано: 28 Листопада, 2019