Контакты

Вручення дипломів бакалаврам Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

3 липня в концерт-холі “Юність” відбулося вручення дипломів бакалаврам Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Університет започаткував нову традицію - вперше церемонія проходила урочисто на великій сцені і супроводжувалася масштабним концертом.

215454.jpg

“Свято - це те, що повинно бути, тому що кожного року ми випускаємо фахівців, які отримують путівку в життя, і тому це повинно бути справжня подія для всього університету, адже НУК - це одна сім’я!” - запевняє ректор Євген Трушляков.

545454.jpg

545154.jpg

У Національному університеті кораблебудування, якщо святкують, то роблять це завжди яскраво, гучно і з розмахом. Так, нагородження дипломами чергувалось із виступами неперевершених солістів, дуетів, музичних гуртів та відомого танцювального колективу “Каприз”. Тож звичайна щорічна церемонія вручення перетворилася на справжнє свято.

57848887.jpg

54548484.jpg

Між тим, більше 600 студентів-бакалаврів НУК отримали офіційне підтвердження своїх знань, 96 з яких нагороджені дипломом з відзнакою, або як його ще називають - “червоний”. За словами ректора університету Євгена Івановича, така успішність студентів свідчить про високий рівень якості підготовки в НУК. “Тому що ми - найкращі!” - підкреслив він.

245451.jpg

2545154.jpg

Випускники, в свою чергу, сяяли натхненням і дякували своїм близьким, викладачам, університету.

“З кожним роком ми, як губки, всмоктували знання, які давали нам наші викладачі, я дуже вдячна за це. І ось, нарешті, ми тут. А концерт просто супер! Я дуже рада, що мій випуск саме цього року!” - поділилася враженнями випускниця НУК Наталія Мороз.

654454.jpg

Тож звичайна щорічна церемонія вручення перетворилася на справжнє свято. І не зважаючи на те, що більшість випускників планують продовжити навчання в університеті, цей день назавжди залишиться в їхніх серцях!