Контакты

В НУК ім. адмірала Макарова оголосили результати конкурсу «Кращий молодий науковець»

З нагоди Дня науки в Україні в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Кращий молодий науковець НУК».

Цей конкурс був традиційним, але в останнє проводився у 2016 році. Тож цього року традицію нагороджувати вчених за їх успіхи вирішили відродити.

Нагороди наукова молодь отримала за вагомі успіхи і досягнення у своїх дослідженнях, зокрема за численні наукові публікації, участі у конференціях і проектах, патенти тощо.

54545154.jpg

54545154551.jpg

«Загалом було відзначено 68 науковців: як студентів, аспірантів, так і молодих вчених, які вже багато років працюють на розвиток нашого університету», - зазначив керівник науково-дослідної частини НУК Олег Савенков.

9895965.jpg

Крім того, на заході були нагороджені переможці інших обласних та всеукраїнських конкурсів.

878154.jpg

Переможниця конкурсу «Кращий молодий науковець НУК», аспірант Дарія Арчибісова із захватом розповіла про свої враження: «Я дуже щаслива і задоволена результатами. Подібні конкурси є важливими для молодих науковців, це надихає їх на подальший розвиток, здобутки і перемоги».

87848.jpg

І як завжди в університеті, урочиста подія стала справжнім яскравим святом завдяки виступам талантів НУК. Отож, така кількість відзначених науковців ще раз підкреслює, що наукова діяльність в нашій країні має потужні перспективи розвитку.