Контакты

Персональна виставка "Унікальність науково-технічної та інноваційної діяльності вченого"

З нагоди 75-річчя від дня народження Віктора Михайловича Горбова, видатного науковця у галузі суднової енергетики, завідувача кафедри експлуатації суднових енергетичних установок та теплоенергетики, 27 травня у актовому залі Машинобудівного навчально-наукового інституту (МННІ) відбулася презентація його персональної виставки "Унікальність науково-технічної та інноваційної діяльності вченого".

На виставці були представлені підручники, монографії, навчальні посібники, наукові статті, тези доповідей, патенти, публіцистичні твори, літературно-художні видання та особисті документи ювіляра. Особливу зацікавленість відвідувачі виявили до книги-переможця V обласного конкурсу "Краща Миколаївська книга" у номінації "Краще учбове видання та підручники" – "Енциклопедія суднової енергетики". А справжньою перлиною експозиції стало нове видання – автобіографічний двотомник "Время собирать камни", яке шановний автор присвятив 100-річчю Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Н.Є.Мельникова

завідуюча відділом обслуговування