10 Жовтня, 2019
Николаевский НУК имени адмирала Макарова подписал договор о сотрудничестве с корпорацией LTH-BAAS

В Национальный университет кораблестроения имени адмирала Макарова 8 октября с визитом прибыл генеральный директор судостроительной корпорации LTH-BAAS Антон Малюгин.

07 Жовтня, 2019
ВСЕУКРАИНСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ «ПРОБЛЕМЫ СВАРКИ И РОДСТВЕННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ»

17 - 19 сентября 2019 г. в с. Коблево (Николаевская обл.) состоялась Всеукраинская конференция с международным участием «Проблемы сварки и родственных технологий», посвященная 60-летию кафедры сварочного производства Национального университета кораблестроения имени адмирала Макарова.

04 Жовтня, 2019
В НУК імені адмірала Макарова відкрили Виставку творів викладачів кафедри дизайну

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова завжди славився талантами у різних напрямках, в тому числі і в мистецтві.

04 Жовтня, 2019
НУК ім. адмірала Макарова посилив українсько-польську співпрацю

Минулого тижня науковці та викладачі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова були запрошені на масштабний міжнародний захід до сторіччя Асоціації польських електриків.

01 Жовтня, 2019
«Бібліотека: час змін – час дій»

Святкування Всеукраїнського дня бібліотек в Науковій бібліотеці НУК ім.адм.Макарова