Повідомлення випускникам НУК, УДМТУ, МКІ

Шановні колеги!

Всіх нас, хто вчився або працював в цій престижній навчально-науковій установі: Національному університеті кораблебудування ім. адм. Макарова (до 2004 р. – Український державний морський технічний університет ім. адм. Макарова, до 1994 р. – Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адм. С.Й. Макарова) – об'єднує спільна професійна гордість. Тут формувалися численні індивідуальності, народжувалися проекти розвитку кораблебудування,...

Опубліковано: 18 Лютого, 2020
Доступ до електронних колекцій наукової періодики та баз даних провідних видавництв світу

До уваги науковців НУК ім. адм. Макарова!

Науковці та студенти університету мають безкоштовний доступ до повних текстів електронних колекцій наукової періодики та баз даних провідних наукових видавництв світу, використовуючи комп’ютери університету, зокрема в бібліотеці, а також в усіх корпусах та філіях НУК ім. адм. Макарова.

Опубліковано: 17 Лютого, 2020
Фінал традиційної 53-ї Спартакіади професорсько-педагогічного складу і співробітників університету

53-тю Спартакіаду професорсько-педагогічного складу і співробітників Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова урочисто відкрили 4 лютого. Більше тижня за звання кращих боролися 8 команд, і ось 14 лютого вже стали відомі результати всіх змагань.
Опубліковано: 16 Лютого, 2020
Зустріч студентів ФЕТБ з роботодавцями
Опубліковано: 14 Лютого, 2020
Міжнародний день дарування книг

Шановне товариство!

Долучаймося 14 лютого до одного з наймолодших свят – Міжнародного дня дарування книг.

Опубліковано: 11 Лютого, 2020