Контакты

НУК ім. адмірала Макарова святкує День Європи: представники іноземних делегацій та святкова хода

День Європи в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова був насичений подіями.

Зранку 17 квітня до університету завітали голова міста Олександр Сєнкевич, Радник почесного консульства Словацької республіки в Україні Дар’я Бодрова, Аташе Посольства Словацької Республіки в Україні Петер Годул, Заступник Посла Словацької Республіки в Україні Роман Жатко, Голова Асамблеї національностей в Україні Ровшан Тагієв і т.в.о. Представника МЗС України в Одесі Сергій Орлов.

848181.jpg

541514.jpg

«Для Миколаєва НУК – це історичний університет, на базі якого, можна сказати, багато поколінь виросло – він в ДНК міста. І коли постало питання, до якого університету запросити гостей, то, звичайно, це був НУК», - розповідає міський голова Олександр Сєнкевич.

5151554.jpg

1454515.jpg

Під час зустрічі для делегації провели екскурсію навчальним закладом, а після відбувся живий діалог зі студентами. Відкриваючи зустріч, ректор університету Євген Трушляков зазначив, що готовий зробити усе, щоб вивести НУК на новий рівень: «Ми-європейський університет. Ми говоримо так не лише тому, що так вважаємо, але ми маємо вже традиції. І ми маємо тверду ціль – робити усе для того, щоб стати європейською державою і справжнім європейським університетом».

54515454.jpg

Та, мабуть, найяскравішою для гостей частиною їх візиту став парад Європи, у якому також взяв участь НУК ім. адмірала Макарова. На вулиці Соборній розтягнулася хода, у якій навчальні заклади представляли 27 європейських країн. Традиційно Національний університет кораблебудування сяяв символами Латвії та Нідерландів. Також студенти підготували фотозони, присвячені країнам, які вони представляють. А на завершення свята студент НУК Данило Смоляр здобув перемогу у пісенному конкурсі.

2154545154.jpg

545451.jpg

Ось так насичено пройшов День Європи для Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова!