Контакты

В НУК ім. адмірала Макарова пройшла 15-та ювілейна конференція з прикладної лінгвістики

16 травня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова пройшла XV Всеукраїнська науково-методична конференція студентів і молодих науковців «Прикладна лінгвістика – 2019: проблеми та рішення».

З 2004 р. дана конференція проводиться кафедрою прикладної лінгвістики НУК, щороку збираючи експертів даної сфери з усієї України. А на ювілейну 15-ту зустріч приїхали учасники з Одеси, Харкова, Івано-Франківська, Ужгорода.

545154.jpg

За словами доцента кафедри прикладної лінгвістики, кандидата філологічних наук, професора НУК Ніни Філіппової, ціллю конференції було показати високий рівень розвитку наукових досліджень в даній сфері. Цього року організатори пішли на експеримент: під час виступів на пленарному засіданні були представлені саме студентські проекти в таких областях як комп’ютерна лексикографія, комунікативні технології, соціолінгвістика та переклад.

5454454151.jpg

«Цікаво те, що іноземні студенти, які лише вивчають зараз російську мову, вже зробили власні дослідження і презентували їх на конференції. Для цього їм необхідно було вивчити велику групу теоретичних дисциплін. До речі, в цьому і є особливість прикладної лінгвістики: виконання нелінгвістичної задачі, використовуючи лінгвістику у поєднані з іншими областями науки», - розповіла Ніна Михайлівна.

64841.jpg

Таким чином, 15-та конференція з прикладної лінгвістики досягла своєї мети і показала, що дана область знань у надійних руках.