Контакты

Healthy Challenge: в НУК ім. адмірала Макарова оголосили тиждень здорового харчування

В рамках проекту «Healthy Challenge-2019» 10 квітня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова пройшла лекція на тему здорового харчування.

Зазначимо, що проект «Healthy Challenge» – це пілотна програма з популяризації здорового способу життя серед молоді, яка навчається у ЗПТО та ЗВО в Миколаївській, Дніпропетровській, Черкаській та Одеській областях. Протягом двох місяців заклади змагаються у реалізації міні-проектів та активностей на тему здорового способу життя, які включають питання раціонального харчування, фізичної активності, ментального та репродуктивного здоров’я.

5451514515151.jpg

Тиждень здорового харчування в НУК ім. адмірала Макарова ознаменувався цікавою лекцією. Лектор заходу Заслужений тренер України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Віктор Деркач розповів про харчову цінність продуктів, необхідні елементи раціону та правильне їх поєднання. Заклик дотримуватися основних принципів здорового раціону був підкріплений розповіддю про важливість та необхідність цього.

«Рано чи пізно ми стикаємося з тим, що наше харчування, наші схильності до нездорової їжі призводять до всеможливих захворювань. Були і такі випадки, коли люди із невиліковними хворобами уходили у гори та харчувалися лише природньою їжею, а через декілька місяців знову були здорові. Тож потрібно розуміти, що харчування може як нашкодити, так і вилікувати», - сказав Віктор Миколайович.

515154.jpg

А для того, щоб харчуватися якісно, за словами лектора, потрібно знати три складові: що ви купуєте, де ви купуєте і як ви це готуєте.

Для бажаючих схуднути також було багато корисної інформації. Запорука здорового схуднення, зазначив тренер Віктор Деркач, - це витрачати більше калорій, ніж споживаєте. А на питання про те, як перемогти голод відповів коротко: «Ніякого секрету немає. Необхідно стримувати свої бажання самостійно. А різноманітні гіпнози і таблетки вам не допоможуть».

З метою залучення молоді до здорового харчування, в кінці лекції кожен отримав смачний подарунок у вигляді фруктів – справжнього здорового перекусу.