В НУК ім. адмірала Макарова привітали ветеранів з Днем Перемоги

7 травня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова святкували 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та День пам’яті і примирення.

Щороку в травні в НУК ім. адмірала Макарова зустрічають ветеранів Другої світової війни - людей, що є гордістю і прикладом для всіх поколінь нашої держави. Цього року на зустріч завітали ветерани і представники університету - Григорій Михайлович Шейко та Михайло Миколайович Куклін. Шановних ветеранів привітала адміністрація університету, а студенти подарували пісні.

62622562.jpg

51451515.jpg

«Перемога нам далася дуже важкою ціною. Дякуємо, що пам’ятаєте і святкуєте цей день. І я маю прохання, щоб ваші діти, онуки і правнуки також його не забували», - звернувся до присутніх Григорій Михайлович.

515151.jpg

51515454.jpg

Ректор НУК Євген Трушляков, в свою чергу, переконаний, що Друга світова війна та День перемоги залишиться завжди у спогадах кожного: «Це війна, яка, я впевнений, ще надовго залишить відбиток не на одному поколінні. Не зважаючи ні на що, ми будемо завжди її пам’ятати і будемо вдячні людям, які своїми життями, здоров’ям, подвигами зробили нас переможцями. І поки є цей дух переможців, дух радянських людей, які витримали і перемогли, цей день завжди буде Днем великої перемоги».

545155454.jpg