Національний
Університет
кораблебудування
імені адмірала Макарова Офіційний сайт

Нагородження учасників та переможців II туру (фіналу) Всеукраїнської Олімпіади Національного університету кораблебудування з математики

Сьогодні в НУК відбулось нагородження учасників та переможців II туру (фіналу) Всеукраїнської Олімпіади Національного університету кораблебудування з математики. 

Слід відмітити, що в ІІ тур пройшли учні Миколаївського муніципального колегіуму та Морського ліцею і ІІ тур перетворився в справжній батл, в якому в усіх українських традиціях перемогла дружба, адже лише 1 бал відділив 1 та 2 місце. 

65625251.jpg

Отже, 1 місце Літвак Максим ММК (99 балів зі 100), 2 місце Морозов Микола (98 балів зі 100), Морський ліцей. Також чудово справились з завданням і проявили себе Скляренко Нікіта, Бердніков Влад, Тотх Мішелл (Морський ліцей), Біба Євген, Борисенко Олександр, Кедровський Максим (ММК). 

656262.jpg

Ректор НУК, Трушляков Євген Іванович та перший проректор Слободян Сергій Олегович привітали наших математиків, побажали 7 футів під кілем і подальших перемог, вручили сертифікати та подарували пам'ятні подарунки. До речі, ті учасники, хто набрав більше 90 балів отримали Лист учасника, який дозволяє при вступі в НУК додати до сертифікату ЗНО з математики додаткових 18-20 балів)