Профорієнтаційна робота кафедри морського та господарського права

11.04.2019 р. зав. кафедри Ломжець Ю.В. та провідний фахівець кафедри Козирєва І.О.

Провели профорієнтаційну і агітаційну роботу щодо вступу на навчання до НУК імені адмірала Макарова на спеціальність 081Право на батьківських сборах серед батьків учнів 10 та 11 класів Миколаївської загальноосвітної школи I-III ступенів №1 імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради Миколаївської області.

857485185.jpg

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Для свідомого вибору професії Юлія Вікторівна висвітлила сучасні тенденції розвитку галузі права, надала інформацію про освітню програму та спеціальність 081Право.

Всі бажаючи отримали інформаційно-презентаційні матеріали про факультет морського права.

Також батьки мали змогу виразити свої думки та побажання.

Завдячуючи цій роботі, ми маємо певні результати, за якими будемо будувати роботу на наступний навчальний рік.