Контакты

Актуальні проблеми спорту, фізичного виховання та здоров’я людини: в НУК ім. адмірала Макарова пройшла регіональна конференція

11 квітня в Національному університеті кораблебудування завершилася IV Регіональна науково-практична студентська конференція «Актуальні проблеми спорту, фізичного виховання та здоров’я людини».

Студенти-учасники зустрічі презентували свої роботи та обговорили такі теми як мотивація навчальної та фізкультурно-оздоровчої діяльності, адаптивне фізичне виховання, контроль фізичної підготовки та успішності виховання студентів, проблеми та перспективи молодіжного спорту, олімпійських спорт, інвалідний спорт, проблеми здорового способу життя в сучасних умовах тощо.

2515451521.jpg

За словами завідуючого кафедрою теоретичних основ олімпійського та професійного спорту, д.е.н., професора Костянтина Богатирьова, метою конференції було ознайомлення з новими методами активізації здорового способу життя в контексті здоров’я нації з урахуванням вітчизняного та зарубіжного досвіду та залучення до здорового способу життя широких студентських мас.

«Ціль була досягнута повністю! Студенти пройнялися даною проблемою, а їх доклади містили, як теорію, так і практику в поєднанні з глибокими знаннями, отриманими в процесі навчання» - запевнив Костянтин Олександрович.

5454545151.jpg