Обласна олімпіада НУК з дизайну для учнів шкіл та коледжів

Кафедра дизайну Національного університету кораблебудування запрошує взяти участь в щорічній Обласній олімпіаді НУК з дизайну для учнів шкіл та коледжів.
Олімпіада проводиться ДИСТАНЦІЙНО!!!

1. Строки проведення 1 туру – з 23.11 по 30.11 2020 р.

2. Запрошуються учні 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навальних закладів, коледжів міста та області.

3. Творче завдання виконується у дистанційній формі самостійно.

4. Зміст завдання
Виконати декоративний натюрморт у вигляді графічної переробки на будь-яку задану тему(кількість предметів не обмежується):
  • Ранкова кава
  • Пори року
  • Сімейна вечеря
  • Новий рік
  • Місце художника
  • Школа
  • Морський натюрморт
Натюрморт потрібно виконати у вигляді площинної ахроматичної графічної композиції.

5. Техніка виконання:
  • Ахроматична (чорно-біла) графіка в будь-якій доступній техніці: чорний олівець, туш, лайнери, гелеві ручки, фломастери, прості графітові олівці тощо. Допускається регулярне нанесення точок, креслярське штрихування.
  • Елементи композиції - монохромні (без розмивання і градієнтів) - лінія, контур, пляма, плоскі геометричні фігури в будь-якому поєднанні перетинах, наложеннях.
  • Форми - стилізовані, трансформовані. Слід уникати явних проявів об'ємності, багатопланового або тривимірного простору.
  • Робота виконується на форматі А3.
  • Рекомендується використання лінійок, лекал та іншого креслярського приладдя.
  • Створений графічний образ повинен відображати характер теми.

6. Оформлення:
  • на творчій роботі треба вказати: обрану тему та назву , П.І.Б. виконавця
  • сфотографувати роботу з високою роздільною здатністю
  • надіслати фотографію у форматі .jpg з 23.11. до 30.11. 2020 р. на електрону адресу sergey.pyshnev@nuos.edu.ua з обов’язковим вказанням своїх даних: П.І.Б. виконавця, школу (коледж), клас, номер телефону.
7. Результати першого туру будуть оголошені не пізніше 03.12.2020 р.
За підсумками першого туру найкращі учасники будуть запрошені до 2 туру. Завдання для другого туру олімпіади буде опубліковано у соціальній мережах ФейсбукІнстаграм та надіслано учасникам на електрону пошту.
Телефони для довідки: 0637645094, 0976544499

8. Приклади робіт: