Правопросвіта і правозахист у Миколаєві: юридична клініка «Ex aequo et bono» показала високу ефективність роботи

84,5% – такий результат виборола юридична клініка “Ex aequo et bono” Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова після проведеного моніторингу ефективності її діяльності.
Впродовж 21-23 жовтня 2020 року Асоціація юридичних клінік України спільно з Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова провела моніторинг роботи юридичної клініки НУК “Ex aequo et bono” на предмет дотримання Стандартів діяльності, затверджених у 2014 році на Всеукраїнському з’їзді АЮКУ. 84,5% – такий результат виборола “Ex aequo et bono” після проведеної оцінки.

“Моніторинги – рушійна сила розвитку мережі. З одного боку, вони дають поштовх юридичним клінікам ставати кращими і рости, з іншого – показують реальну картину діяльності юридичних клінік в українських правничих школах”,  – акцентує Голова Асоціації юридичних клінік України Юлія Ломжець.

Отже, досліджувалися чотири напрямки діяльності юридичної клініки: організаційна, освітня, правозахисна та правопросвітня робота. Після проведеного оцінювання, 23  жовтня, відбулася онлайн-презентація результатів. За підсумками моніторингу, загальний показник роботи даного структурного підрозділу НУК становить 84,5%, що означає - ”вищий гатунок якості”.

“Професіоналізм плюс любов до своєї справи дає відмінний результат. Саме це – запорука успіху колективу юридичної клініки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Хочу відзначити ефективний менеджмент та увагу керівництва університету до юридичної клініки. У цьому закладі вищої освіти дійсно знають і розуміють її значення для забезпечення якості навчання правників”, – підсумувала керівниця моніторингової групи Катерина Дацко.

До презентації результатів моніторингу долучилися представники юридичної клініки та університету, партнери з державних та громадських інституцій. Окрім цього, у стінах НУК відбулася робоча зустріч з ректором Євгеном Трушляковим. Під час цього моніторингова група представила результати оцінювання юридичної клініки, а також спільно обговорили шляхи покращення її діяльності.