Новини

НВКГ «Зоря»-«Машпроект» і НУК імені адмірала Макарова уклали договір про співпрацю

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова уклав договір про співпрацю з провідним миколаївським промисловим підприємством – Науково-виробничим комплексом газотурбобудування  "Зоря" - "Машпроект".
Опубліковано: 24 Листопада, 2020
День народження ННІКНУП!

17 листопада – подвійне свято! Сьогодні ми святкуємо Міжнародний День Студента та День народження Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та управління проектами!

Опубліковано: 17 Листопада, 2020
У Пловдиві (Болгарія) завершився другий день чемпіонату Європи з велоспорту на трек

Жіноча збірна України в складі Анни Нагірній, Тетяни Клімченко, Вікторії Бондар і Юлії Бірюкової завоювали "бронзу" в командній гонці переслідування, вигравши в "малому фіналі" у іспанок 0,35 секунди, передає Укрінформ.
Опубліковано: 13 Листопада, 2020
Обласна олімпіада НУК з дизайну для учнів шкіл та коледжів

Кафедра дизайну Національного університету кораблебудування запрошує взяти участь в щорічній Обласній олімпіаді НУК з дизайну для учнів шкіл та коледжів.
Олімпіада проводиться ДИСТАНЦІЙНО!!!
Опубліковано: 13 Листопада, 2020
Відкрита зустріч з членами експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Відкрита зустріч з Членами експертної групи вході проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Олімпійський та професійний спорт» відбудеться 13 листопаду 2020 року  з 12-00 до 12-30. Запрошуються усі охочі учасники освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО)