НУК імені адмірала Макарова феєрично відсвяткував свій ювілей!

День народження Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова - це привід забути про буденні турботи та поринути у святковий настрій. Тож 25 вересня колектив НУК, його друзі і випускники зібралися разом у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії. Радісна та дружня атмосфера панувала увесь вечір. По-справжньому незабутнім стало привітання колективу театру. Чудова вистава, чуттєві пісні та блискучі виступи балету зачаровували. Згадали й історію університету. Так, до глядачів зі сторінок минулого вийшов сам адмірал Степан Осипович Макаров!

Між тим, приємною частиною стала також і церемонія нагородження викладачів та співробітників за свої досягнення. А їх чимало, адже всім відомо, що НУК - це один з провідних навчальних закладів України. Це підкреслив і міський голова Олександр Сєнкевич:

“Ваш університет - він як поодиноке дерево, на якому тримається кораблебудування в Україні. Чому дерево? Бо коріння ваше тримається глибоко традиціями і вашим викладацьким складом. А вітри, які дують над Україною і нашим суднобудуванням насправді не можуть з ним нічого зробити. Лише сипляться плоди у вигляді студентів, які розлітаються по світу. Звичайно, це дуже цінні люди. Університет і це дерево також дуже цінні, бо люди з усього світу хочуть навчатися тут.”

Відео-вітання у цей вечір лунали з усіх куточків планети. До поздоровлень долучилися і миколаївські виші.

“Ви - наш флагман! Ми на вас рівняємося. - Відверто розповів Голова Ради ректорів Миколаївської області, ректор Миколаївського національного аграрного університету В'ячеслав Шебанін. - Ви знаєте, ми беремо з вас приклад. Історія показує, що з кожним роком у вас все нові і нові здобутки. Миру вам, добра і злагоди. Хай вам щастить!"

Національний університет кораблебудування - це альма-матер багатьох щасливих та успішних людей. За роки існування навчальний заклад підготував більше 100 тисяч студентів.

“Хочу сказати, що завод “Океан” завжди радий приймати на роботу студентів Національного університету кораблебудування. Це завжди професійні кадри, і ми завжди відкриті для співробітництва з НУК. І взагалі ми пишаємося тим, що знаходимося в одному місті з таким чудовим університетом та маємо можливість разом розвивати суднобудівну галузь,” - зазначив директор з правових питань заводу “Океан” Сергій Панченко.

А випускники, в свою чергу, також пишаються своєю альма-матер. У цей вечір вони з теплотою згадували НУК.

“Сьогодні ми поринули в історію тієї глиби, яка є на Миколаївщині, яка є в світі. А для мене особисто - це найкращі студентські роки. НУК - це дійсно велика потужна сила. Усіх вас зі святом!" - поділилася випускниця НУК, політик, меценат, директор фірми «Золотий колос» Надія Іванова.

Історія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова сягає у далеке минуле. Але сто років для навчального закладу - це лише початок. Попереду НУК чекають нові досягнення та відкриття!