Міжнародна конференція “Інновації в суднобудуванні та океанотехніці” розпочалася в НУК ім. адмірала Макарова

24 вересня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова пройшло відкриття ХІ-ї Міжнародної науково-технічної конференції “Інновації в суднобудуванні та океанотехніці”. Головною особливістю цього року стало те, що конференція присвячена 100-річчю НУК. Тож ювілейна дата безумовно наклала відбиток на перебіг заходу. Так, під час урочистого відкриття було багато привітань від друзів і партнерів НУК, а також від окремих науковців. Іноземні гості, які не змогли прибути на конференцію, надіслали привітальні листи та відео.

За плідну наукову працю та з нагоди 100-річчя університету багато науковців НУК були нагороджені почесними грамотами міського та Всеукраїнського рівнів. Видатні науковці НУК також отримали Почесну нагороду Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Проте, незважаючи на святковий настрій, конференція все ж таки відбулася як науково-технічна. Проректор з наукової роботи Володимир Блінцов відмітив, що усі доповіді були на високому рівні та безпосередньо стосувалися сьогодення:

“Сьогодні ми озвучували питання, які протягом останніх 5-7 років дуже турбують українську наукову спільноту. Піднімалися питання загальнодержавного рівня. Так, наприклад, дуже цікавою була доповідь професора Єгорова, присвячена темі підйому судна “Делфі”. Змістовно та вагомо прозвучала доповідь нашого випускника, Народного депутата України 8-го скликання Андрія Вадатурського щодо розвитку морської транспортної галузі. Але зазначу, що і всі інші виступи були грунтовні та озвучували дуже серйозні вектори можливого розвитку галузі суднобудування”.

Традиційно в конференції взяли участь особисто або онлайн науковці більш ніж з 20-ти країн світу. Після церемонії відкриття робота продовжилася в секціях.

Таким чином, дана конференція підняла важливі проблеми суднобудування та океанотехніки. І звичайно, НУК імені адмірала Макарова, як і сто років до цього, ще раз підтримав славу Миколаєва як міста корабелів!