“Асоціація випускників НУК” продовжила свою роботу

23 вересня Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова вкотре об’єднав у своїх стінах колишніх студентів. Приводом цьому стали чергові збори “Асоціації випускників НУК” Нагадаємо, що організація була створена на початку 2020 року за ініціативи керівництва вишу. Асоціація об’єднала випускників, викладачів та друзів усіх поколінь НУК, УДМТУ та МКІ.

“Це вже не перше наше засідання. Сьогодні в нас на порядку денному досить важливі питання: ми повинні обрати Правління нашої громадської організації та визначити подальший план дій. Мені приємно, що тут зібралося багато наших друзів і випускників. Тож ми готові об’єднати зусилля для розвитку університету та збереження його багаторічних традицій,” - розповів проректор з адміністративної роботи та розвитку Едуард Хачатуров.

Долучитися до діяльності Асоціації можуть усі бажаючі, зазначив Едуард Борисович. А ті, хто вже вступив до неї, переконані, що зв'язок з навчальним закладом не повинен закінчуватися одразу після отримання диплому.

“НУК - це моя альма-матер. Скільки років пройшло після мого випуску, але я все одно не втрачаю контакти з університетом. Взагалі, для мене цей навчальний заклад має велике значення. Я завжди кажу про те, що потрібно пам'ятати свою історію, адже без неї немає майбутнього,” - поділився випускник НУК, Голова Наглядової Ради ПАТ "ЗАВОД "ЕКВАТОР" Сергій Кантор.

Отже, створення “Асоціації випускників НУК” є прикладом вдалої взаємодії та співпраці всіх поколінь для розвитку рідного Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.