Виставку робіт викладачів кафедри “Дизайн” відкрили в НУК імені адмірала Макарова

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова завжди славився талантами у різних напрямках, в тому числі і в мистецтві. Продовжуючи традиції, 23 вересня в навчальному закладі відкрили Виставку робіт викладачів, присвячену 100-річчю НУК та 20-му ювілею кафедри дизайну. Оглянувши виставкову залу, можна побачити різноманітні жанри та стилі живопису. Зазначимо, що усі картини - це твори виключно викладачів напряму “Дизайн” Національного університету кораблебудування.

“У нас на кафедрі дизайну велика кількість талановитих людей у різних сферах. Це образотворче мистецтво, графіка, скульптура, живопис та інші напрями. Та неважливо, якому саме напряму себе присвятили ці люди. Головне, що вони відкривають себе людям. І це дозволяє розкривати кордони життя, взаєморозуміння та співпраці,” - впевнений ректор НУК Євген Трушляков.

Цікаво, що демонстрації робіт як викладачів кафедри, так і студентів роблять щороку.

“Цим ми показуємо наш рівень підготовки. Майбутні дизайнери можуть подивитися, повчитися - це надзвичайно корисно для них. Але, я впевнений, що цікавою дана виставка буде усім, хто її відвідає,” - розповів завідуючий кафедри дизайну Олександр Матійко.

Тож усі охочі можуть насолодитися витворами мистецтва за адресою просп. Центральний, 3.