Пісні під гітару та дегустація шоколаду: як зустріли першокурсників-менеджерів в НУК імені адмірала Макарова Студентські роки – це найкращий час у житті будь-якої людини.

Усе найцікавіше відбувається саме в цей період, а посвята у студенти – одне з найбільш яскравих та довгоочікуваних свят. Безперечно, у кожному навчальному закладі існують свої традиції.
Цього року у зв’язку з певними обмеженнями вперше за багаторічну історію не відбулася хода першокурсників НУК центральною вулицею міста. Але студентська молодь все одно відсвяткувала своє головне свято.

«Мені здається, що поле інтересів нинішніх студентів лежить у всіх площинах, які тільки можна собі уявити. У сучасному динамічному середовищі вони швидко адаптуються і придумують щось нове. Про інтереси студентів спеціальності «Менеджмент» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова я можу говорити годинами, – розповіла завідуюча кафедрою менеджменту, доктор економічних наук, професор Інна Іртищева. – Вони зацікавлені в питаннях цифровізації економіки і суспільства, в питаннях фінансового, виробничого і кадрового менеджменту, проходять навчальні практики в реальному секторі економіки нашого регіону. Відвідують наукові та навчальні заходи. Вони – активні туристи і розвивають цей напрям. Вони люблять спорт і пропагують здоровий спосіб життя. Вони можуть працювати в команді і постійно самовдосконалюються ».
Так, напередодні початку навчальних занять першокурсники-менеджери провели час у Драйв-парку. Незвичайна розминка, мотузковий парк та проходження трас різної складності, лучно-арбалетний тир, захід на каяках, пікнік з піснями під гітару біля вогнища зробили цей день надзвичайно насиченим. Мета такого заходу – знайомство, згуртування колективу та командо творення.
Цього року до 100-річчя НУК імені адмірала Макарова був розроблений авторський дизайн шоколаду. Першими дегустаторами ювілейних солодощів стали студенти-менеджери.
«Мій тато, мої бабуся і дідусь - випускники МКІ. Я теж вирішив підтримати сімейну традицію і пов'язати своє життя з цим навчальним закладом. Мені було дуже приємно отримати велику ювілейну шоколадку. Наше сімейне чаювання буде наповнене теплими спогадами, словами подяки і щирими побажаннями подальшого процвітання рідному університету», – поділився студент-першокурсник Олександр Трофімішін.
Насиченим і незвичайним видалося свято для студентів-менеджерів в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова в цьому році. А саме з таких яскравих шматочків і формується студентське життя молоді нашого міста, бажання творити і любити рідний НУК та Миколаїв.