В НУК ім. адмірала Макарова пройшла ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Становлення та розвиток правової держави: проблеми теорії та практики»

11 вересня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбулись відкриття та пленарне засідання щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Становлення та розвиток правової держави: проблеми теорії та практики», яка у 2020-му році присвячена сторіччю університету.

Зазначимо, що Факультет морського права НУК проводить цей захід у дванадцятий раз. Вже чотири роки як конференція має статус міжнародної, але вперше вона відбулася в режимі он-лайн. Так, у відео-зустрічі взяли участь більше 100 людей з 6 країн (України, Республіки Білорусь, Греції, Республіки Туркменістан, Вірменії, Китайської Народної Республіки) та 15 університетів. Серед них – як вже визнані науковці, доктори та кандидати наук, так і ті, чий шлях у науці і юридичній практиці тільки починається.

Як зазначили організатори, важливою була підтримка постійних міжнародних партнерів конференції. Особисту подяку висловили Катерині Савчик (Республіка Білорусь) та Диметрі Икономо (Греція).

Метою проведення заходу було формування особистості на підставі концепцій верховенства права, правової держави, природних прав людини, а також висвітлення теоретичних та прикладних результатів досліджень щодо становлення та розвитку правової держави. Таким чином, організатори та учасники конференції зробили черговий крок на шляху до благородної мети.