Студента НУК ім. адмірала Макарова відзначили золотою зіркою

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова завжди славився своїми талантами. Нещодавно ще одну високу нагороду отримав студент 6 курсу спеціальності «Олімпійський спорт», Ігор Цвєтов.

Нагадуємо, що наш земляк є легкоатлетом, дворазовим переможцем літніх Паралімпійських ігор, чемпіоном світу, заслуженим майстром спорту України. Так, 27 серпня ім‘я спортсмена з’явилося на «Площі Зірок» у центрі Києва.

Зазначимо, що «Площа Зірок» - це нагорода видатних людей кіно, музики і спорту. Щороку золота зірка присвоюється чотирьом українцям, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі.

Як розповів наставник Ігоря Цвєтова, доцент кафедри ФВС НУК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України Віктор Деркач, ця нагорода – це визнання найкращих працівників спорту в Україні. За всю історію, крім Ігоря Цвєтова, зірку отримали лише 2 предстаники Миколаївської області – це Ольга Харлан та Олександр Абраменко, які, до речі, також є випускниками НУК.

31 серпня Ігоря Цвєтова також привітали в рідному університеті. І як зазначив ректор НУК Євген Трушляков, кожна перемога наших випускників і студентів – це і наша перемога, тому що вони гордо несуть знамя НУК не лише в Україні а й в усьому світі.