Акредитаційна експертиза з використанням технічних засобів відеозв'язку за спеціальністю «183 Технології захисту навколишнього середовища»

Відповідно до наказу № 817 - Е Національного агентства із забезпечення якості освіти у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова з 25.05.2020 по 27.05.2020 буде проведена онлайн акредитаційна експертиза з використанням технічних засобів відеозв'язку за спеціальністю «183 Технології захисту навколишнього середовища» освітньої програми «183 Технології захисту навколишнього середовища».

Програма візиту