Новини

Правопросвіта і правозахист у Миколаєві: юридична клініка «Ex aequo et bono» показала високу ефективність роботи

84,5% – такий результат виборола юридична клініка “Ex aequo et bono” Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова після проведеного моніторингу ефективності її діяльності.
Опубліковано: 24 Жовтня, 2020
Видатному діячу та освітянину встановили пам’ятний знак в НУК імені адмірала Макарова

22 жовтня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова увіковічили пам’ять першого директора школи гардемаринів Валентина Івановича Кондратенка. Так, у зв’язку зі 100-річчям НУК та 80-річчям з дня народження видатного освітянина на фасаді навчального корпусу, що знаходиться на проспекті Центральному, був встановлений пам’ят...
Опубліковано: 23 Жовтня, 2020
Виставка художників НУК

Не заважаючи на пандемічні обмеження, культурне життя нашого міста не припиняється.
Опубліковано: 22 Жовтня, 2020
Кубок К.В. Кошкіна в НУК - змагання з програмування!

Оголошення результатів та визначення переможців
Опубліковано: 21 Жовтня, 2020
Урочисте відкриття меморіальної дошки Кондратенко Валентина Івановича

Шановні колеги!

22 жовтня о 14.00 у Новому корпусі НУК (пр. Центральний, 3), відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки Кондратенко Валентина Івановича.

Будемо щиро вдячні за Вашу участь!
Опубліковано: 21 Жовтня, 2020