Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова створює «Асоціацію випускників НУК»

Всіх, хто вчився або працював в Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова, об'єднує спільна професійна гордість. Тут завжди формувалися численні індивідуальності, народжувалися проекти розвитку кораблебудування, науки і освіти.

Тому з нагоди сторіччя університету було вирішено створити «Асоціацію випускників НУК». Так, 3 березня в НУК ім. адм. Макарова відбулися попередні установчі збори, де було прийнято рішення щодо створення громадської організації, що отримала назву «Асоціація випускників НУК».

Зазначимо, що це перший випадок такого напрямку організаційно-правових заходів в освітній сфері м. Миколаєва.

Асоціація об’єднає випускників, викладачів та друзів усіх поколінь Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова (з 2005 року по теперішній час), Українського державного морського технічного університету ім. адм. Макарова (з 1995 по 2004 р. р.) та Миколаївського кораблебудівного інституту ім. адм. С.Й. Макарова (з 1920 по 1994 р.р.).

Метою створення Асоціації випускників є:

- сприяння реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних, науково-технічнихдосягнень проектів для статутного розвитку Університету;
- об'єднання зусиль випускників та друзів Університету усіх поколінь щодо збереження і примноження його традицій та духовних цінностей;
- захист законних соціальних, економічних, творчих прав та інших інтересів своїх членів;
- сприяння розвитку суднобудівної галузі та інших науково-промислових секторів море-господарського комплексу України.

Сьогодні в університеті продовжують збагачувати живий навчальний досвід і розробки інноваційних технологій, сучасної вітчизняної наукової школи суднобудування та інших галузей море-господарського комплексу. Тому НУК запрошує усіх випускників та друзів взяти участь у діяльності Асоціації шляхом подачі заяви. Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою eduard.khachaturov@nuos.edu.ua або за номером (0512)42-42-80.