Завдання для самостійних занять з фізичного виховання для студентів на час карантину

Завдання для самостійних занять  з фізичного виховання для студентів на час карантину
Для якісної підготовки до тестів щодо оцінки фізичної підготовленості студентів НУК, складання яких планується на квітень 2020 р., студентам необхідно підтримувати свою фізичну форму на досить високому рівні. Для цього необхідні постійні самостійні заняття фізичною культурою під час введеного карантину. Для якісної підготовки до тестів щодо оцінки фізичної підготовленості студентів НУК, складання яких планується на квітень 2020 р., студентам необхідно підтримувати свою фізичну форму на досить високому рівні. Для цього необхідні постійні самостійні заняття фізичною культурою під час введеного карантину.
Оцінка фізичної підготовленості включає вправи на всі фізичні якості: швидкість, сила, витривалість, спритність, гнучкість. Ми пропонуємо студентам комплекси вправ для самостійного виконання.

Для розвитку сили: згинання-розгинання рук в упорі лежачи (віджимання); підтягування; вправи на прес; присідання; стрибки на місці; вправи з обтяженням (гантелі, гирі).

Для розвитку гнучкості: нахили та повороти голови; нахили та повороти тулуба з різних вихідних положень (стоячи, сидячи); махи руками і ногами в різних площинах; вправи для розтяжки ніг (напівшпагати, шпагати); «місток».
Для розвитку витривалості: ходьба, біг, їзда на велосипеді не менше 20 хвилин, тривалі ігри на свіжому повітрі.

Для розвитку швидкості: бігові вправи і біг на короткі дистанції; їзда на велосипеді; катання на роликах. Ці вправи виконуються на високій швидкості 10-20 секунд.

Вправи на спритність і координацію: стрибки на скакалці, їзда на роликах.
Рекомендовані заняття на свіжому повітрі. Якщо дозволяють умови, деякі вправи можуть виконуватися в домашніх умовах. Всі вправи виконуються до невеликої втоми. Пульс під час занять не повинен перевищувати 23-25 ударів за 10 сек.

Для підтримки здоров'я рекомендується знаходитися на свіжому повітрі 1,5-2 години в день. Займатися самостійно або в групах не більш 2-3-х чоловік. Після занять прийняти душ.

Старший викладач кафедри ФВС Веселова І. М.