В НУК ім. адмірала Макарова пройшла Загальна конференція студентів

Студентське самоврядування Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова – це дружній колектив, де кожен може знайти друзів, розвиватися, рухатися вперед та досягати своїх цілей. А об’єднує молодь Студентська Рада, яка з 2018-го року стала представницькою студентською структурою НУК.

Вже незабаром очікуються чергові вибори голови СР НУК та голів СР факультетів/інститутів. З приводу чого 19 лютого відбулася Загальна конференція студентів.
На зборах було затверджено зміни до положень органів студентського самоврядування, обрано Центральну виборчу комісію та оголошено 12-те березня датою виборів. Велику увагу також приділили звітам голови Первинної профспілкової організації студентів, голови СР НУК та голів СР факультетів/інститутів.

Голова СР НУК Владислав Суслов під час доповіді зазначив, що за 2019 рік передвиборча програма була виконана більш ніж на 80%: «За цей рік ми змогли провести велику кількість заходів, поповнити свої ряди, вийти на міський рівень та отримати підтримку інших інститутів громадянського суспільства. Також ми від усіх структур (ППОС та СР) представляємо інтереси університету в Раді з питань молодіжної політики при міському голові. Крім того, 6 наших студентів-активістів отримали стипендію міського голови минулого року».

Згадав Владислав і про нещодавні досягнення. Так, вже в новому 2020 році самоврядування НУК отримало фінансову підтримку муніципалітету в реалізації проекту «Миколаїв – місто дружнє до молоді».

Але на майбутнє плани ще амбітніші: представники СР планують зареєструвати громадську організацію «Студентська Рада НУК», зробити акцент на фандрайзинг та вийти на Всеукраїнський рівень.

Отже, чимало досягнень вже позаду. Але студенти університету не планують зупинятися, а ставлять перед собою нові цілі. Тож недарма студентське самоврядування НУК вважається одним з найпотужніших в місті!