Фінал традиційної 53-ї Спартакіади професорсько-педагогічного складу і співробітників університету

53-тю Спартакіаду професорсько-педагогічного складу і співробітників Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова урочисто відкрили 4 лютого. Більше тижня за звання кращих боролися 8 команд, і ось 14 лютого вже стали відомі результати всіх змагань. Розпочали спартакіаду грою у волейбол. І першу перемогу отримали Навчально-науковий гуманітарний інститут та Факультет морського права. Очевидно, після цього спортсмени увійшли в азарт і здобули золото ще і наступного дня у боулінгу.
Як запевняють на кафедрі фізичного виховання і спорту НУК, бадмінтон – це улюблений вид спорту викладачів і співробітників університету, тому на майданчиках панував неймовірний ентузіазм і жага до перемоги. А перше місце виборола собі команда Кораблебудівного інституту.
В інтелектуальній грі у шахи перемогла збірна Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та управління проектами. Директор ННІКНУП Тетяна Фаріонова поділилася враженнями: «У нас команда дуже дружна і азартна. Ми отримали величезне задоволення від цієї спартакіади. І я думаю, що кожні наступні такі змагання будуть дарувати нам нові емоції та нові враження. Це саме той випадок, коли ми не соромимося своїх емоцій. Люди тут відкриваються та стають самими собою».
Окрім вже згаданих видів спорту, гравці змагалися ще і у більярді та баскетболі 3*3, де перемогу отримали команди Машинобудівного інституту та Інституту автоматики і електротехніки відповідно.
«Я рада, що змогла знайти час для участі у спартакіаді, а у баскетбол ми навіть принесли бронзу нашому Факультету економіки моря. Отримала чудові відчуття та емоції, зустрівшись з колегами в такій неформальній атмосфері та позмагавшись фізично, адже здебільшого ми всі займаємося інтелектуальною роботою», - розповіла доцент ФЕМ Олена Жукова.
Останнім етапом спортивних перегонів став настільний теніс, в якому золото здобула об’єднана команда Навчально-наукового інституту автоматики і електротехніки та Факультету морської інфраструктури.
І, звичайно, у цей день підбили остаточні підсумки 53-ї спартакіади професорсько-педагогічного складу і співробітників університету.
Отже, за результатами змагань, третє місце посіла об’єднана команда Факультету екології та техногенної безпеки і Кораблебудівного навчально-наукового інституту, друге місце завоював Навчально-науковий інститут автоматики і електротехніки та Факультет морської інфраструктури, а переможцем спартакіади цього року, вже традиційно, став Гуманітарний інститут.
«Це такий захід, який потім згадується ще довго. І весь рік ми чекаємо наступну спартакіаду. Тому я дуже радий, що ми ще раз для себе підтвердили, що ми – найспортивніший ВНЗ, і в нас найспортивніші викладачі та співробітники», - підвів підсумки ректор НУК Євген Трушляков.
Тож неважливо, хто став переможцем. Адже головне, що всі викладачі та співробітники університету отримали море позитивних емоцій, зарядилися енергєюї на весь наступний рік та вже готові підкорювати нові вершини!