Контакти

В НУК імені адмірала Макарова урочисто відкрили традиційну 53-тю спартакіаду професорсько-педагогічного складу і співробітників університету

Спортсмени Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відомі як в Україні, так і далеко за її межами. Але увагу у навчальному закладі приділяють не лише професійному спорту, а і масовому, в тому числі серед викладачів та співробітників університету.

Так, 4 лютого в НУК стартувала 53-тя традиційна спартакіада професорсько-педагогічного складу і співробітників університету. В змаганнях беруть участь 8 команд. Кожна з них традиційно представляє свій інститут/факультет.

Особливістю спартакіади-2020 є те, що змагання присвячені сторіччю університету та 80-річчю кафедри фізичного виховання та спорту. Як відзначив ректор НУК Євген Трушляков, спартакіада вже давно є символом університету та розповів, що в планах є новації. Так, цього року вже відбулися зміни: сформувалася нова команда у складі Навчально-наукового центру міжнародного співробітництва. Євген Іванович також поділився секретом, що сам стане учасником гри у баскетбол 3*3 за команду міжнародного центру.

Організатори заходу зазначають, що цього року склад гравців значно омолодивля. Проте, за словами завідуючого кафедрою фізичного виховання і спорту Олександра Яцунського, є і професіонали, які не одне десятиліття приймають участь у спартакіаді: “Тут не ставляться великі цілі. Головна задача - відволікти наших людей від буденності, а для деяких - навіть подарувати другу молодість. Вони згадують як вони грали раніше, в них є спілкування тут: вони можуть не бачити один одного по півроку, а тут зустрітися і все згадати. І це чудово!”.
Також Олександр Сергійович підкреслив, що аналогічні спартакіади серед професорсько-викладацького складу не проводяться ні в одному ВНЗ України.

Зазначимо, що команди будуть змагатися за звання найкращих у 7 видах спорту: бадмінтон, боулінг, волейбол, шахи, більярд, баскетбол 3*3 та настільний теніс. А підсумки змагань та імена переможців будуть відомі вже 14 лютого.