Тестовий доступ до колекції журналів видавництва Wiley

З 1 лютого по 30 квітня 2020 року для Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відкрито тестовий доступ до престижної колекції журналів видавництва Wiley.

Wiley Full Journal Collection включає понад 1500 назв авторитетних журналів з архівом видань понад 20 років – з 1997 по 2020 рр. За тематичним спрямуванням колекція охоплює всі предметні напрями сучасної науки.

На сьогодні компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1 600 наукових журналів (серед яких вагома частка всесвітньо відомих та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини (в тому числі Кокранівська бібліотека доказової медицини).

В журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.

Доступ до повних текстів відбувається через контент-платформу Wiley Online Library та діє в усіх корпусах та філіях НУК ім. адм. Макарова за контролем IP-адрес (з усіх комп’ютерів та WI-FI мережі) – за посиланням: https://www.onlinelibrary.wiley.com/.

Тестовий доступ отримано завдяки Державній науково-технічній бібліотеці України