Захист курсових робіт студентів-дизайнерів

24 грудня 2019 р. на кафедрі дизайну НУК відбувся захист курсових робіт з графічного дизайну та комп’ютерної графіки студентів групи 4531.
Одним із завдань було розробити плакат на екологічну тему. З цим завданням всі справились на «відмінно». Приємно, що наших студентів турбують актуальні екологічні проблеми.
Друге завдання – розробити емблему НУК. Варіанти були різноманітні. А ще це було творчо і цікаво, тому, що кожен продемонстрував свою емблему, втілену на одязі.
Бажаємо нашим студентам подальших творчих успіхів!

Бажаємо нашим студентам подальших творчих успіхів!