Захист кандидатської дисертації

Вітаємо з успішним захистом дисертаційного дослідження!
Бажаємо подальших наукових звершень,успіхів та перемог!!! 20 грудня  2019 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.053.06 Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбувся захист дисертації "Загрози та виклики політичній безпеці України в умовах гібридної війни" на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук зі спеціальності 23.00.02 – політичні інститути та процеси. Здобувач – Кравчук Ольга Юріївна.
Вітаємо з успішним захистом дисертаційного дослідження!
Бажаємо подальших наукових звершень,успіхів та перемог!!!