Привітання з присудження наукового ступеня кандидата наук Литвиненка Д.Ю.

Колектив кафедри Будівельної механіки та конструкції корпусу корабля КННІ вітає провідного інженера кафедри Будівельної механіки та конструкції корпусу корабля Литвиненка Дмитра Юрійовича з присудженням наукового ступеня кандидата наук. Колектив кафедри Будівельної механіки та конструкції корпусу корабля КННІ вітає провідного інженера кафедри Будівельної механіки та конструкції корпусу корабля Литвиненка Дмитра Юрійовича з присудженням наукового ступеня кандидата наук. Вітаємо від щирого серця з успішним захистом кандидатської дисертації. Хочемо побажати ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, бажаємо гарного настрою, великого щастя в житті.