День кафедри експлуатації суднових енергетичних установок та теплоенергетики

28 листопада у читальному залі відділу обслуговування користувачів Наукової бібліотеки у Машинобудівному навчально-науковому інституті НУК ім. адм. Макарова відбувся День кафедри експлуатації суднових енергетичних установок та теплоенергетики.

Завідувач кафедри, к.т.н., професор В.М. Горбов ознайомив студентів та своїх колег із науковими та навчально-методичними доробками працівників кафедри останніх років, особливо зупинившись на унікальності деяких матеріалів, а також поінформував про плани щодо майбутніх видань.

На виставці, яку підготували співробітники бібліотеки, були представлені, окрім наукових та навчальних видань, матеріали Міжнародних конференцій, статті з фахових видань, електронні ресурси, науково-популярні та публіцистичні видання.

У ході дискусії був окреслений план співпраці між кафедрою та бібліотекою на майбутній ювілейний для університету рік.

Мельникова Н.Є., завідуюча відділом
обслуговування користувачів НБ у МННІ НУК ім. адм.Макарова