Контакты

Народний депутат України Олександр Пасічний завітав до Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова

29 листопада 2019 року відбувся візит Народного депутата України Олександра Пасічного до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Поважний гість відвідав засідання Вченої ради закладу, згадав найкращі моменти свого навчання у стінах «Alma Mater» та окреслив основну мету свого візиту – обговорення існуючого стану та проблем реформування вищої освіти України, а також заходів щодо підготовки до святкування 100-річного ювілею НУК. Під час зустрічі Олександр Пасічний засвідчив своє щире бажання сприяти подальшому розвитку рідного закладу, що викликало схвалення та теплу підтримку з боку колективу.

Після цього відбулася робоча зустріч з ректором університету Євгеном Трушляковим, проректором з науково-педагогічної роботи Сергієм Слободяном та іншими членами ректорату. Під час зустрічі підіймались питання фінансування та обсягів капітальних витрат, необхідних для добудови та введення в експлуатацію лабораторного корпусу і навчальних приміщень Гуманітарного інституту НУК. Поважного гостя проінформували про стан справ з фінансуванням закладу на капітальні видатки та кроки, які було здійснено адміністрацією університету в напрямку розв’язання нагальних господарських проблем. Під час спілкування Олександр Пасічний поцікавився у присутніх, чи надавалась раніше якась допомога з боку Народних депутатів минулих скликань, МОН України, органів місцевого самоврядування і які результати при цьому були отримані, а наприкінці пообіцяв взяти вирішення окремих питань розвитку НУК під особистий контроль.

8788151.jpg 878151.jpg

9849.jpg 8784.jpg