Контакты

Новаторські погляди, ідеї та дослідження: на Факультеті економіки моря НУК презентували нові наукові концепції

Світ навколо нас змінюється нестримно, з шаленою швидкістю. І для того, щоб бути завжди попереду, необхідно розвиватися, досліджувати, шукати нові наукові теми.

Так, 28 листопада в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова пройшла презентація результатів академічної та наукової діяльності доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка академії економічних наук України, декана ФЕМ Володимира Парсяка.

Теми досліджень Володимира Никифоровича можна назвати дійсно унікальними. Перша частина зустрічі була присвячена економіці моря, а саме огляду нового навчального посібника для практичних занять та самостійної роботи студентів, які вивчають курс “Економіка моря”. В другій частині професор презентував монографічну серію “Університетський менеджмент”, яка складається з двох книжок - “Підґрунтя запровадження” та “Актуальні аспекти”.

“В якийсь момент ми зрозуміли, що необхідно міняти філософію закладів вищої освіти, міняти світогляд. Виникло розуміння, що неможливий рух далі, якщо не приділити належної уваги якості освітніх послуг,” - розповів Володимир Парсяк. Саме усвідомлення необхідності посилення конкурентних позицій на ринку освітніх послуг, за словами професора, спричинило виникнення даної наукової теми. Слід наголосити й на тому, що за останні десятиріччя це є першою монографічною серією книжок.

Зустріч ознаменувалася ще однією подією. Факультет економіки моря НУК пройшов сертифікацію і було отримано підтвердження, що система управління якістю освіти, створена на факультеті, відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, є сучасною і працездатною.

Отже, передовий та новаторський підхід до наукової та освітньої діяльності Факультету економіки моря та, безпосередньо, його керманича Володимира Парсяка позитивно відображається в розвитку університету в цілому.

8784.jpg 15454.jpg

878487.jpg 587484.jpg