Контакты

Молоді таланти та досвідчені рокери: НУК ім. адмірала Макарова відродив легендарний щорічний концерт “Сім футів під кілем”

Відродження традицій Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова продовжується і набирає обертів. 25 років назад відбувся перший концерт “Сім футів під кілем”, який щорічно відкривав світу багато талантів. І ось 6 листопада в концерт-холі “Юність” знову пролунали гучні голоси на легендарному рок-концерті.

“Багато років пройшло і ми знову проводимо фестиваль “Сім футів під кілем”, де взяли участь як наші сьогоднішні студенти, так і випускники НУК, вже відомі колективи, які виступають на професійній сцені,” - розповів організатор заходу, директор культурного центру “Корабел” Євген Долгов.

Так, на сцені феєрично виступили групи “Шестое чувство”, “Апельсин”, “АзБест”, “Крылья”, колектив Володимира Малихіна, рок-бенд Генадія Гримова та Анна Атланова. Запалювали натовп і молоді дебютанти, студенти НУК: Анастасія Книга, Карина Бондаренко, Софія Богун, Ілля Постоєв з групою “CRISTAL ASHES”.

“У нас в університеті дуже багато чудової талановитої молоді. Тому виникла ідея об'єднати, з одної сторони, музичних метрів, яких пам'ятає не одне покоління, а з другої - показати, що в НУК є чудові молоді таланти. Ось це і є квінтесенція цього фестивалю,” - пояснив ректор НУК Євген Трушляков. Також Євген Іванович поділився, що гостям підготували сюрприз. Вперше у концерті “Сім футів під кілем” брали участь китайські студенти НУК, які, виконуючи рок, відкрилися з нової сторони.

Але головне для виконавця - це вдячний слухач, який гідно оцінить їх мистецтво. І варто сказати, що тепер у музикантів з’явилося багато нових прихильників.
“Видно, що рок не стоїть на місці, а продовжує розвиватися. Мені сподобалося, що в залі були представники різних поколінь. Однозначно, ця музика нас всіх об'єднала. Я дуже рада, що проводяться такі заходи. Відчувається драйв, енергія!” - поділилася емоціями гостя заходу, студентка НУК Олександра Бабенко.

Відомо, що НУК імені адмірала Макарова завжди славився своїми музичними традиціями. Не одне покоління видатних музикантів було виховане і продовжує свою активну діяльність в стінах університету та поза ним. А цьогорічний фестиваль став яскравим підтвердженням цього.

54154.jpg  57484.jpg

48454.jpg  2545.jpg