Контакты

Найкращі топ-менеджери ПАТ “ПриватБанк” читатимуть лекції в НУК ім. адмірала Макарова

Для багатьох студентів після отримання диплому постає нелегка задача працевлаштування. Нелегка вона саме через те, що випускники часто не мають досвіду, який так важливий для роботодавця.

Але в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова немає такої проблеми, адже ще під час навчання студенти мають можливість отримати безцінний досвід. Так, 5 листопада на Факультеті економіки моря відбулося підписання чергової 14-ї угоди з ПАТ “ПриватБанк” про проведення лекцій на базі університету.

“Ми хочемо, щоб наші студенти мали цікаву роботу вже під час навчання. Тому 13 років назад виникла ідея об'єднатися з ПриватБанком і створити середовище для розвитку молодих людей. З того часу угода про співпрацю реалізовувалася в різних сферах, в тому числі у можливості пройти практику і набути конкурентних переваг, які вирізнятимуть студентів НУК на ринку праці,” - розповів декан ФЕМ Володимир Парсяк.

Таким чином, наступні два місяці найкращі топ-менеджери ПриватБанку читатимуть лекції студентам ФЕМ, надаючи корисну та найактуальнішу інформацію з перших вуст. Також молоді люди пройдуть онлайн практику. А ті, хто проявить себе найкраще, отримають свідоцтво, що дасть можливість на пріоритетне працевлаштування у банку. За словами директора Миколаївського регіонального управління ПАТ "ПриватБанк" Федора Димова, вже більше 180 випускників цієї програми отримали роботу в банку.

“Сьогодні є колосальний об'єм інформації. Тому ми повинні вміти знайти, структурувати та використовувати її. Цьому успішно навчають на Факультеті економіки моря НУК. А практика у нашому банку, в свою чергу, покаже, як конвертувати отримані знання в гроші,” - наголосив Федір Димов.

Отже, багаторічна співпраця між НУК ім. адмірала Макарова та ПАТ “ПриватБанк” отримала продовження. Тож найближчим часом ще одне покоління студентів зробить важливий крок у своїй кар'єрі.

4515.jpg  87848184.jpg

15454.jpg  98956.jpg