Національний
Університет
кораблебудування
імені адмірала Макарова Офіційний сайт

Студентський фотоконкурс "МІЙ НУК"

Студентський фотоконкурс "МІЙ НУК"
Національний університет кораблебудування оголошує конкурс студентських фоторобіт. Найкращі роботи будуть роздруковані у великому форматі та розміщені у навчальних корпусах, а також використані при створенні дизайну нового сайту НУК! Національний університет кораблебудування оголошує конкурс студентських фоторобіт. Найкращі роботи будуть роздруковані у великому форматі та розміщені у навчальних корпусах, а також використані при створенні дизайну нового сайту НУК!
Покажи якість!
Фотографії повинні мати високу роздільність. Для зйомки бажано використовувати фотокамеру. Фото, зроблені на смартфоні будуть розглядатись у разі їх високої якості та зважаючи на сюжетну цінність.
Фантазуй та вигадуй!
Обирай будь-який жанр! Архітектурна зйомка корпусів та приміщень НУК, яхт-клубу та яхт університету, портретні фото, сюжети з навчального процесу, фото зі студентського життя. Твоя уява не має меж! :-)
Надсилай фото!
Роботи приймаються в електронному вигляді у форматі JPG. Додатково треба надіслати цифровий негативи (RAW, DNG, тощо). У разі художньої обробки необхідно надіслатифото обов'язково надішли оригінал. Роботи приймаються на електронну адресу: contest@nuos.edu.ua
Додаткові бали за участь у конкурсі:
  • за участь у конкурсі студентська рада нараховує по 0,7 бала;
  • за перше місце - 3 бали;
  • за друге місце - 2 бали;
  • за третє місце - 1 бал.
Жюрі
До складу жюрі, яке оцінює творчі роботи, входять: представник керівництва університету, представники студентської ради, телебачення НУК та розробники офіційного сайту НУК.

Підсумки першого етапу конкурсу будуть розглянуті 29 листопада 2019 р.
Підписуйтесь на  офіційний Instagram  конкурсу щоб буди в курсі оновлень!
Кількість лайків до конкурсних робіт буде враховуватись при оцінюванні жюрі.